Oferta dla Firm

Zapraszamy firmy do skorzystania z naszej oferty.

Oferta naszego serwisu jest skierowana również do firm.

Ekspresy automatyczne

Ekspresy automatyczne serwisujemy kompleksowo. Oferujemy naprawę , konserwację oraz przegląd okresowy.

OFERUJEMY:

Szybką wycenę – już na miejscu dokonamy diagnozy awarii i ocenimy koszt jej usunięcia.
Naprawę na miejscu – usuniemy awarię na miejscu w ciągu jednego dnia roboczego, jeśli nie jest to wykluczone ze względu na złożoność problemu.
Usługa Door to door – w trosce o cenny czas każdego z Państwa, oferujemy odbiór sprzętu w umówionym miejscu, natomiast po serwisie, transport ekspresu .
Ekspres zastępczy – kiedy naprawa ekspresu nie jest możliwa na miejscu zaoferujemy sprzęt zastępczy na czas serwisu. Pozwoli to Państwu na prowadzenie działalności bez zakłóceń i przestoju.
Przegląd okresowy – zapewne zależy Państwu na minimalizacji prawdopodobieństwa wystąpienia awarii sprzętu i ograniczeniu kosztów eksploatacyjnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, w naszej ofercie znajduje się produkt, który spełni Państwa wymagania. Polecamy przegląd okresowy w abonamencie.
Pełen profesjonalizm świadczonych usług.

Obsługa biur

Ekspresy do kawy w biurach serwisujemy kompleksowo. Oferujemy naprawę, konserwację oraz przegląd okresowy automatycznych ekspresów do kawy:

OFERUJEMY:

Szybką wycenę.

Usługa door to door
– w trosce o cenny czas każdego z Państwa, oferujemy odbiór sprzętu w umówionym miejscu, natomiast po serwisie dostarczany na miejsce.

Przegląd okresowy
– zapewne zależy Państwu na minimalizacji prawdopodobieństwa wystąpienia awarii sprzętu i ograniczeniu kosztów eksploatacyjnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, w naszej ofercie znajduje się produkt, który spełni Państwa wymagania. Polecamy przegląd okresowy w abonamencie.
Pełen profesjonalizm świadczonych usług.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Shopping Cart